Inne

Z konopi wszystko, co najlepsze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Akcesoria konopne

Do pełnego cieszenia się artykułami konopnymi potrzeba zapalniczki oraz wagi. Dlaczego? Ponieważ w ten sposób można precyzyjnie wydzielić porcję herbaty czy mąki z konopi. Równie dobrze sprawdza się przy dawkowaniu suszu, który potrzebuje podpalenia do inhalacji. Jeśli masz swoją ulubioną zapalniczkę do konopi, a skończyło się paliwo – nie wyrzucaj jej! W naszym sklepie możesz zamówić nie tylko wagę, ale również benzynę i gaz marki Clipper. Proste w obsłudze opakowanie nie sprawi problemów w samodzielnym uzupełnianiu zawartości zapalniczki.

czytaj więcej

Dla zdrowia i urody

W tym miejscu znalazły się także produkty o charakterze zdrowotnym, które nie do końca pasowały do pozostałych kategorii. Wśród nich warto zwrócić uwagę na zestaw konopnych maści chłodzących o charakterze przeciwbólowym. Ich skuteczność potwierdzają tysiące klientów w całej Europie oraz fizjoterapeuci. Przygotowany przez nas komplet (Mentholka Extra z Thermolką Extra) uzupełnia się i daje najlepsze efekty. Na dodatek kosztuje mniej niż zakup każdego z wymienionych produktów osobno.

Równie ciekawym i skutecznym preparatem jest Capillus na wypadające włosy. Został on stworzony z myślą o kobietach oraz mężczyznach. Działa na skórę głowy – pomaga w regeneracji mieszka włosowego i wzmocnieniu cebulek. Jako uzupełnienie kuracji polecamy zestaw na odporność z produktami konopnymi (m.in. herbatą, nasionami czy olejkami). Dzięki nim można w prosty sposób przygotować swój organizm na najtrudniejsze wyzwania codzienności.

Mnóstwo innych produktów

Oferujemy znacznie więcej! Nasza półka sklepowa powiększa się nieustannie, aby sprostać oczekiwaniom klientów. To nie tylko świece zapachowe o kojącym aromacie konopi, ale też kapsułki do prania z dodatkiem uniwersalnej rośliny czy książki o konopnej tematyce. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Więcej informacji na temat wszelkich produktów z tej kategorii w naszym asortymencie udzielimy podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą przy okazji wybrać produkt, który spełni wszelkie oczekiwania.